Dom i Ogród

Czym jest aplikacja Inteligentny dom od Spectrum smart?

Czym jest aplikacja Inteligentny dom od Spectrum smart?

Oświetlenie, które budzi się przed Tobą? Świtało, które dostosowuje się do Twojego nastroju i tego co aktualnie robisz? Ogród mieniący się różnymi barwami, tworzącymi niesamowity klimat? Tak w dużym skrócie można opisać aplikację Inteligentny dom od Spectrum smart.

Inteligentne oświetlenie, które cię budzi

Masz problem z porannym wstawaniem? Budzik wyłączasz po kilka razy, aż w końcu spóźniasz się do pracy? Wejdź na wyższy poziom. Wybierz rodzaj budzenia, który subtelnie, ale skutecznie postawi cię na nogi. Ustaw godzinę, o której chcesz się obudzić. Pozwól by przyjemne i delikatne światło Ci w tym pomogło i zapewniło dobry nastrój na cały dzień. Dzięki aplikacji od spectrum smart możesz ustawić swój indywidualny harmonogram pobudek na wiele dni.

Pora na zabawę

Uwielbiacie spędzać wspólnie czas na zabawie i wygłupach? Odpowiednie oświetlenie może być wspaniałym towarzyszem waszych wygłupów. Wystarczy, że w aplikacji inteligentny dom wybierzesz opcję Zabawa.

Kuchnia też potrzebuje odpowiedniego oświetlenia

Podczas przygotowywania posiłków dla całej rodziny, odpowiednie oświetlenie jest niezwykle ważne. Latem, gdy dzień jest dłuższy w kuchni nie brakuje naturalnego światła. Zupełnie inaczej jest zimą, gdy dzień szybko się kończy, a posiłki przygotowywane wieczorem wymagają odpowiedniego inteligentego oświetlenia. Korzystając z aplikacji mobilnej od spectrum smart możesz wybrać oświetlenie, które dopasuje się do aktualnej pory dnia, i panujących na zewnątrz warunków. Gdy na dworze jest ciemno i pochmurno, w Twojej kuchni na pewno nie zabraknie światła. Latem, gdy możesz korzystać z naturalnego oświetlenia, system dobierze odpowiednie natężenie, pozwalając dodatkowo na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Relaks czy zabawa

Inne światło przyda ci się gdy będziesz wieczorem relaksować się przy książce, a inne gdy spędzasz wieczór ze znajomymi. Pozwól by system inteligentnego oświetlenia dopasował się do twoich preferencji i zapamiętał je by je odtworzyć gdy przyjdzie taka konieczność.

Garden party

Dzięki aplikacji spectrum smart możesz sterować nie tylko inteligentnym oświetleniem w swoim domu, ale również w ogrodzie. Dzięki 16 kolorom, nawet niewielki ogródek można zamienić w prawdziwy magiczny ogród, mieniący się rozmaitymi barwami. Sąsiedzi będą ci zazdrościć.

Pora spać

Gdy dzień się kończy pozwól by nastrojowe światło powoli wyciszyło Twoje zmysły i ułatwiło zaśnięcie po pełnym wrażeń dniu.

Więcej informacji na stronie https://spectrumsmart.pl/

Similar Posts