Dom i Ogród

Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki

Kabiny prysznicowe do nowoczesnej łazienki

Czego można oczekiwać od nowoczesnej łazienki? Kluczowym aspektem jest oczywiście umożliwienie codziennej higieny, ale to nie wszystko. Otóż łazienka to nie jest po prostu pomieszczenie które spełnia swoją funkcję. To również swojego rodzaju strefa relaksu, oaza komfortu dla osób które z niej korzystają. W nowoczesnych łazienkach funkcjonalność wyposażenia powinna iść w parze z wysoką jakością, oraz niebanalnym designem. Wygoda, oraz estetyka są bardzo ważne. Dlatego też nowoczesne kabiny prysznicowe mają za zadanie nie tylko zastąpić wannę, ale i wkomponować się w panujący w łazience styl i dodatkowo podkreślić jej charakter.

Wanna czy prysznic?

Wiele osób urządzając łazienkę staje przed ważnym dylematem: natrysk, czy wanna? Nie ma na to jednej odpowiedzi. Przede wszystkim liczą się preferencje użytkowników. Ważna jest również powierzchnia jaką dysponujemy niemniej i bez względu na metraż coraz większą popularnością cieszą się kabiny prysznicowe. Z reguły zajmują mniej miejsca niż standardowa wanna, a do tego wspaniale się prezentują. Eleganckie kabiny zadowolą nawet osoby ze szczególnie wyostrzonym zmysłem estetycznym. Kąpiel w luksusowej kabinie, z odpowiednio dobranym brodzikiem to sama przyjemność.

Nowoczesne kabiny prysznicowe: Town-N i Area

Jeżeli chodzi o kabiny natryskowe do nowoczesnych łazienek, warto zadbać aby niebanalny design występował w połączeniu z funkcjonalnością. Zwolennikom elegancji i klasyki z pewnością przypadną do gustu kabiny jak również drzwi do wnęk prysznicowych z serii Town-N. Dzięki temu, że opracowano je w różnych kształtach (model Square i Rondo) z łatwością można wybrać ten najbardziej odpowiadający naszej wizji i oczekiwaniom. Profile aluminiowe chromowane stanowią solidną część konstrukcji, jak również eleganckie ramy. Użyte w kabinie szyby zostały pokryte innowacyjną powłoką MaxiClean, dzięki czemu powierzchnia jest wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości. 

Z kolei osobom które zachwyca minimalizm w najlepszym wydaniu, polecamy linię Area. Proste profile i minimalistyczne uchwyty w subtelny sposób dekorują gładką taflę szkła. Co więcej, kabiny wyposażone są w specjalne rolki jezdne. Dzięki nim, przesuwanie drzwi odbywa się wyjątkowo płynnie i miękko, a zwieńczeniem tego, jest system cichego domykania. Z pewnością przypadnie to do gustu wrażliwym estetom, przywiązującym sporą wagę do najdrobniejszych detali. Podobnie jak w modelu Town-n, tutaj również ścianki i drzwi przesuwne zostały pokryte powłoka Maxiclean. Ta zaawansowana technologicznie powłoka zapobiega osadzaniu zabrudzeń.

Nowoczesne kabiny prysznicowe Town-N i Area

Dobór ekskluzywnego wyposażenia do nowoczesnej łazienki

Zaprezentowane tu elementy wyposażenia przedstawiają różne style. Każdy z nich przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowej prostoty i wysokiej jakości. Seria Town-n będzie idealna dla tych których urzeka klasyka. Z kolei Area to linia stworzona dla zwolenników minimalizmu. Dobierając wyposażenie do łazienki warto zastanowić się jakie mamy oczekiwania i jaki styl nas ujmuje. Ważne, abyśmy czuli się tam dobrze, a chwila spędzona pod prysznicem, w wymarzonej łazience dostarczyła relaksu na jaki zasługujemy.

Similar Posts