Dom i Ogród

Farby zmywalne – poznaj najbardziej zaawansowane rozwiązanie dla Twoich ścian!

Wybór wymarzonego koloru do salonu, sypialni, pokoju dziecka, czy biura to nie łatwa sprawa. Na rynku dostępne są tysiące różnych kolorów i odcieni farb o najróżniejszych właściwościach i różnej jakości. Marzą Ci się śnieżnobiałe ściany? Salon w odcieniach kości słoniowej lub pastelowy pokój malucha? Wcale nie musisz rezygnować z tych planów w obawie przed widocznymi zabrudzeniami na jasnych ścianach! Jeżeli obawiasz się, że przy małym dziecku i zwierzętach w domu nie będziesz w stanie utrzymać świeżości swoich czterech ścian oraz nieskazitelnej barwy wybranych farb, jesteś w błędzie! Wcale nie musisz rezygnować z marzeń! Jeżeli jesteś osobą, która praktycznie patrzy na wiele kwestii związanych z wystrojem i wyposażeniem domu, z pewnością termin farby zmywalne nie raz obił Ci się o uszy. Dowiedz się wszystkiego o najnowszej technologii stosowanej w farbach zmywalnych wysokiej jakości. Poznaj farby zmywalne i ich właściwości oraz pozwól sobie na piękne ściany w Twoim domu bez konieczności częstego ich odmalowywania! Czytaj dalej!  

 

Farby zmywalne – czym są

Farby zmywalne to specjalny gatunek farb do malowania pomieszczeń w domu czy biurze, ale również obiektach użyteczności publicznej, takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola. Obecnie w marketach budowlanych dostępne jest bardzo wiele rodzajów farb, które na opakowaniu mają napisane, że są farbami zmywalnymi, jednak bez dokładnej analizy każdego produktu z osobna, nie można zaufać samej nazwie. Prawdziwa farba zmywalna dobrej jakości od zaufanego producenta będzie się charakteryzowała prawdziwą zmywalnością. Co to dokładnie oznacza? Otóż to, że dobrej jakości farba zmywalna będzie wyróżniać się najmniejszym możliwym ubytkiem pomalowanej warstwy, podczas procesu mycia i szorowania ścian. Dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok, farby zmywalne mogą charakteryzować się naprawdę trwałą zmywalnością przez długi okres czasu.

 

Farby zmywalne – właściwości

Idąc z duchem ostatnich trendów, warto przy wyborze farby zmywalnej zdecydować się na taką o matowej powłoce. Takie farby zmywalne posiadają niesamowicie dużą odporność na szorowanie w warunkach domowych i doskonale sprawdzą się również w przemyśle czy budynkach użyteczności publicznej. Dzięki maksymalnemu napigmentowaniu matowych farb zmywalnych i wykorzystaniu dobrej jakości akrylu w czystej postaci, farba daje idealne krycie, a efekt jest olśniewający już przy pierwszej warstwie. Dodatkowo matowe wykończenie, tak bardzo pożądane na skutek ostatnio dominującej mody w wykańczaniu i urządzaniu wnętrz, pozwala ukryć wszelkie niedoskonałości, krzywizny i nierówności malowanej powierzchni. Brzmi dobrze, prawda? Warto też dodać, że farby zmywalne występują w tak wielu kolorach i odcieniach jak ich swojego wymarzonego pomieszczenia. 

 

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz odświeżenie koloru w swoim domu czy biurze, koniecznie sięgnij po sprawdzone farby zmywalne na https://www.noxan.pl/higiena/farba-zmywalna-do-scian-dla-przemyslu-spozywczego.html. Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie czy szukasz farby zmywalnej o podwyższonym standardzie do ścian w domu, czy przemyśle, w Noxan znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz! Nie daj się nabrać na puste hasła reklamowe w popularnych marketach budowalnych – wybierz farbę zmywalną, która będzie faktycznie odporna na ścieranie i nie straci koloru nawet po bardzo długim czasie. Przekonaj się jaka jakość czeka na Ciebie w farbach zmywalnych Noxan. Zamów już teraz i ciesz się świeżym kolorem w swoich czterech ścianach przez bardzo długi okres czasu. 

 

Similar Posts