Dom i Ogród

Listwy na miarę naszego mieszkania

Remont generalny naszego mieszkania lub domu to wyzwanie, któremu czasem trzeba sprostać. Tak samo poważną sprawą jest wyposażanie własnego lokum od podstaw. W obydwu przypadkach trzeba stawiać na takie rozwiązania, które się będą sprawdzać przez długi czas, nie wymagając napraw, czy też poprawek. Nawet drobne szczegóły mają wówczas znaczenie – warto więc zainwestować w remont lub nowe lokum takie pieniądze, które pozwolą nam na stworzenie naszego miejsca na Ziemi. Miejsca, do którego będziemy z rozkoszą wracać, by spędzić tam czas samotnie, z rodziną lub z przyjaciółmi.

1. Listwy przypodłogowe z poliuretanu – czemu nie?

2. Estetyka oraz funkcjonalność

Listwy przypodłogowe z poliuretanu – czemu nie?

Z drobnych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas potencjalnej przemiany naszego mieszkania, są listwy przypodłogowe. Dobrze dobrane mogą podkreślić urodę danego pokoju, korytarza czy też kuchni. Dobrym wyborem, z którego warto skorzystać, są listwy przypodłogowe poliuretanowe, wykonane – jak sama nazwa wskazuje – ze specjalnej pianki poliuretanowej. Listwy z niej wykonane są odporne na wilgoć, elastyczne oraz łatwe w montażu. Występują także w wielu wzorach, co pozwoli nam dobrać takie rozwiązania, które pasują do charakteru naszego mieszkania. Mają one różną wysokość, kształty, a także mogą być malowane na różnorodne kolory, dzięki czemu możemy stworzyć niepowtarzalne listwy, przyporządkowane do naszej wizji wystroju, np. salonu.

Estetyka oraz funkcjonalność

Oprócz tego, że mają one charakter estetyczny, ich głównym zadaniem jest zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej, niezbędnej ze względu na rozszerzalność cieplną materiałów, z których wykonano podłogę w danym domu. Listwy przypodłogowe poliuretanowe mogą także maskować kable niezbędne w każdym pomieszczeniu mieszkalnym czy też biurowym. Cena listew nie jest wysoka – najtańsze z nich kupimy za nieco ponad dwadzieścia złotych za metr bieżący produktu. Wyśmienitym miejscem do zakupu tego typu produktów jest sklep internetowy Parkiet.pl. Otwarty dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, gwarantuje nam nabycie listew dobrej jakości, które na pewno pomogą nam dobrze wykończyć mieszkanie lub dom. Zakup w sklepie sieciowym może się również wiązać z korzystnymi rabatami oraz promocjami. W przypadku gdyby listwy nie spełniły naszych oczekiwań, możemy je zwrócić do sklepu w ciągu czternastu dni, bez podawania przyczyny zwrotu. Warto zapamiętać ten adres, by w razie potrzeby wiedzieć, gdzie można nabyć listwy przypodłogowe, z których naprawdę będziemy zadowoleni.

Similar Posts