Dom i Ogród

Dom w budowie

Dom w budowie

Planując remont, niekoniecznie trzeba od razu inwestować w usługi dużej firmy remontowo-budowlanej. Czasem dobrze jest postawić na mniejszą firmę rodzinną, ale z bogatym doświadczeniem.

Firma frb-kf.pl to niewielkie przedsiębiorstwo usługowe, które posiada szeroki wachlarz usług. Z nimi niestraszna będzie budowa domu lub mozolny remont. Warto więc skorzystać z doświadczenia profesjonalistów, oszczędzając swój czas i nerwy.

Budownictwo

Firma działa w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej. Doskonała organizacja pracy, wypracowana logistyka i sprawdzona współpraca z podwykonawcami sprawiają, że remont lub budowa z tą firmą przebiega sprawnie i możliwie najszybciej. W zakresie jej usług jest zarówno budowa domu, jak i remont wnętrz. W razie potrzeby istnieje możliwość wymiany dachu lub przeprowadzenie niezbędnych prac konserwacyjnych, w tym m.in. mycie myjką wysokociśnieniową lub odgrzybianie. Firma oferuje także remonty budynków zabytkowych.

Firma towarzyszy klientowi na każdym etapie prac budowlano-remontowych, dzięki czemu klient trzyma cały czas rękę na pulsie i doskonale jest zorientowany w postępie prac.

Doradztwo i sprzedaż

Kolejną osią działalności firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych od sprawdzonych producentów. Pomaga także przy jak najlepszym doborze materiałów, gdyż w natłoku informacji łatwo się zagubić, nie mając odpowiedniej wiedzy branżowej. Jeśli więc masz wątpliwości i potrzebujesz specjalistycznej porady, pracownicy tej firmy remonotowo-budowlanej w Białymstoku chętnie ci doradzą jeszcze przed dokonaniem zakupów.

Firma oferuje także zasoby sprzętowe. Udostępnia je swoim klientom wraz z operatorem, co z pewnością ułatwi każde prace budowlane. Pomoże również przy pracach na wysokości, udrażnianiu rynien czy podczas podcinania drzew.

Ogromnym atutem przedsiębiorstwa jest wyspecjalizowana kadra pracownicza. Jej ambicja i wieloletnie doświadczenie z pewnością przełoży się na jak najbliższe ideału wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych.

 

Inne usługi

Ponadto firma ta świadczy usługi wykonywania obróbek blacharskich i profili zimnogiętych – nowoczesnych elementów budowlanych służących do szybkiej budowy lekkich konstrukcji.

A co, jeśli dopiero zamierzamy wybudować dom naszych marzeń? Wystarczy się nimi podzielić z pracownikami firmy! Chętnie wykonają projekt budowlany twojego domu. Warto więc rozważyć taką ofertę, gdyż wchodząc współpracę z jedną firmą, możemy stworzyć nasz dom właściwie od fundamentów, aż po samo wykończenie wnętrz.

Similar Posts