Dom i Ogród

5 najczęściej wykonywanych usług hydraulicznych

Zobacz, w czym może pomóc Ci hydraulik w Twoim domu! Każdy dorosły człowiek może określić, z mniejsza lub większą precyzją, czym na co dzień zajmuje się hydraulik w swojej pracy. Większość osób bez wahania również sięgnie po telefon i zadzwoni do tego specjalisty właśnie wtedy, kiedy jest to właściwe. Jednak warto zapoznać się z usługami typowymi dla tego zawodu. Często po przyjeździe hydraulika i zweryfikowaniu awarii okazuje się, że problem jest dużo bardziej złożony, niż początkowo zakładaliśmy.

Standardowe usługi hydrauliczne

Co należy do standardowych usług hydraulicznych?

Do najczęściej wykonywanych zadań należą:

  • Udrażnianie i wymiana rur – jest to najczęściej wykonywana usługa. Zdarza się nie tylko w czasie awarii, ale również podczas modernizacji np. świeżo kupionego mieszkania. Niekiedy także udrażnia się rury, gdy spada ciśnienie wody w kranie;
  • Naprawa przecieku – ta awaria jest najbardziej uciążliwa w bloku lub kamienicy. W ten sposób możemy narazić na straty nie tylko siebie, ale też innych mieszkańców. Niestety nie ma recepty na to, aby takie sytuacje się nie zdarzały. Awaria tego typu wynika bowiem z naturalnego zużywania się elementów instalacji wodnej np. pęknięcia i rdzewienie. Straty zazwyczaj dotyczą różnych powierzchni, które trzeba odnowić po ich zalaniu. Często konieczne jest np. odmalowanie ścian.
  • Montaż i naprawa instalacji domowych – ta usługa jest najbardziej zróżnicowana. Obejmuje bowiem szereg czynności, które należy wykonać w zależności od rodzaju zlecenia. Tutaj najczęściej hydraulicy zajmują się montażem i naprawą ogrzewania w domu w tym także ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacją basenów, zbiorników na szambo, zbiorników na wodę deszczową, instalacja pieców opałowych i wiele innych.
  • Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych – mowa tutaj o typowych junkersach, ale także różnego typu piecach grzewczych, kaloryferach, kuchenek, a także zlewów czy wanny.
  • Naprawa urządzeń grzewczych i przepływowych – w tym zakresie hydraulicy najczęściej zajmują się naprawą grzejników. Nie psują się one jednak często pod warunkiem, że użytkuje się je w prawidłowy sposób. Jednak czasami występuje ich awaria, szczególnie wtedy, gdy mamy twardą wodę.

Usługi hydrauliczne – na co możesz liczyć?

Część usług hydraulicznych może być finansowana przez spółdzielnię, jeżeli mieszkamy w bloku lub kamienicy. Jednak w przypadku modernizacji lub montażu instalacji zamówienie hydraulika oraz opłacenie wszelkich kosztów leży po naszej stronie. W tym przypadku warto wybrać profesjonalistów, którzy zajmą się naszymi instalacjami solidnie i wykonają swoją pracę na czas. Jotka Hydraulik to zespół wykwalifikowanych hydraulików, którzy pomogą Ci uporać się z każdą awarią bądź usterką. Zawsze warto mieć ich numer pod ręką.

Oprócz standardowych usług prowadzonych na wysokim poziomie Jotka Hydraulik to także pogotowie hydrauliczne, które jest do Twojej dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Każdy specjalista zajmujący się hydrauliką wie, że niektóre awarie wymagają natychmiastowej interwencji. Dlatego też w firmie tej nie mogło zabraknąć pogotowia hydraulicznego. Fachowcy Jotka Hydraulik cieszą się świetną opinią wśród mieszkańców Wrocławia i okolic. Wiedza oraz doświadczenie pozwoliło im wykonać szereg różnorodnych zleceń, których efekty możesz zobaczyć na ich stronie. Hydraulika jest ich prawdziwą pasją, dlatego też nieustannie biorą udział w licznych szkoleniach branżowych, aby podnieść swoje kwalifikacje i świadczyć dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach Jotka Hydraulik będzie najlepszym wyborem!

źródło zdjęcia: freepik.com

Similar Posts