Dom i Ogród

Blaty stołów – czy warto wykonać je na indywidualne zamówienie?

Wiele osób, które stają przed decyzją o wystroju nowego domu czy przeprowadzeniu remontu w starym lokum, staje przed całym szeregiem decyzji do podjęcia, które mogą zaważyć o finalnym efekcie całej inwestycji. Dla niektórych najbardziej liczą się duże decyzje, takie jak zmiana koloru ścian czy wymiana podłogi, a niektórzy uwielbiają skupiać się na małych detalach, które bez ponoszenia nadmiernych kosztów są w stanie odmienić wystrój całego wnętrza.

 

Jedną z takich małych, lecz niezwykle istotnych decyzji, którą można podjąć w czasie remontu jest wybór nowych blatów do stołów. NIe wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że stół może składać się osobno z podstawy do stołu oraz blatu. Jeżeli mamy na przykład ciekawą podstawę do stołu, jednak blat naszego mebla absolutnie nas nie satysfakcjonuje, wówczas możemy pokusić się o wykonanie blatów do stołu na indywidualne zamówienie, które zostaną dopasowane do istniejących podstaw. 

 

Dzięki takiemu zabiegowi możemy nadać zupełnie nowy charakter stołowi jadalnianemu czy stolikiom kawowym. Niby mała zmiana, ale jaki efekt może wprowadzić  całym pomieszczeniu! Dowiedz się więcej o blatach stołów i sprawdź jak wybrać ten najlepszy, który będzie pięknie harmonizował z resztą mebli w Twoim domu. Przekonaj się, że warto zainwestować w blaty stołów wykonywane na indywidualne zamówienie. 

 

Blaty stołów  – czym się różnią między sobą

Każdy klient ma zupełnie inny gust, dlatego przy wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienie warto znaleźć firmę, która cierpliwie wysłucha naszych oczekiwań i sugestii, a także na podstawie naszego autorskiego projektu wykona blaty stołów perfekcyjnie dopasowane do naszych potrzeb. Przy projektowaniu lub zastanawianiu się nad kształtem i rodzajem blatów stołów, należy wziąć pod uwagę  kilka czynników, które będą kluczowe podczas zlecania wykonania produktu odpowiedniej firmie. 

 

Po pierwsze, przeanalizujmy kompleksową budowę każdego blatu stołu, tak aby podczas rozmowy z firmą wykonującą produkt doskonale wiedzieć o co chodzi. Wszystkie blaty stołów wykonywane indywidualnie, podobnie jak ich sklepowe odpowiedniki, składają się z: rdzenia oraz obrzeża, laminatu i kontr laminatu.Rdzeń jest elementem blatów stołów niewidocznym dla naszego oka, jednak od wyboru materiału, z którego będzie wykonany zależy końcowa solidność całego mebla. Najczęściej do wyboru będziemy mieli rdzenie z litego drewna (najdroższe) oraz rdzenie ze sklejki, płyty wiórowej czy kompaktowego laminatu. Obrzeża i laminaty to z kolei pokrycie naszego blatu, które będzie najbardziej widoczną i rzucającą się w oczy częścią całego stołu. 

 

Po drugie, wybierzmy kształt blatu oraz laminat, który będzie go pokrywał. Obecnie panuje moda na blaty stołów o prostej krawędzi, jednak można wykonać także takie o krawędzi podciętej czy okrągłej. Do każdego rodzaju mebla i każdego stylu wystroju pomieszczenia, w którym nasz mebel będzie stał, będzie pasował zupełnie inny laminat. Mimo to, obecnie największa popularnością wśród klientów cieszą się jasne imitacje drewna, imitacje marmurów oraz różne odcienie szarości. 

 

Jeżeli jesteś w trakcie remontu w swoim domu, bądź zastanawiasz się, jak zmienić nieco wystrój w zaciszu swoich czterech ścian, sprawdź, jakie cuda możesz zdziałać dzięki nowym blatom stołowym, blatom kuchennym bądź innym powierzchniom użytkowymi wykonanym na indywidualne zamówienie. Mimo, że oferta blatów stołów dostępna w popularnych sieciówkach meblarskich jest naprawdę ogromna, jeżeli chcemy osiągnąć efekt wow i uzyskać mebel, który przetrwa z nami długie lata, a także będzie funkcjonalny i solidny, warto skorzystać z oferty firm wykonujących blaty stołów na indywidualne życzenie klienta. Zapoznaj się z ofertą jhttps://mebella.pl/kategoria-produktu/stoly-do-kawiarni/blaty-do-stolow/  i wybierz odpowiedni blat, który odmieni wystrój  wnętrza Twojego domu.  

Similar Posts