Uncategorized

Karlik DECO – subtelna dekoracja w Twoim domu!

Karlik DECO - subtelna dekoracja w Twoim domu!

Budując czy remontując dom, zawsze przychodzi jednak ten moment, w którym musimy zaplanować i wybrać odpowiednie gniazdka i kontakty elektryczne.  Wszelkiego rodzaju włączniki i gniazdka to tak zwana część osprzętu elektroinstalacyjnego. Warto wiedzieć, czym zatem kierować się przy wyborze, ponieważ na naszym rynku jest aktualnie ogromny wybór. Najważniejsze jednak powinno być bezpieczeństwo. Powinno być one potwierdzone atestami i certyfikatami. Kolejnym punktem istotnym przy wyborze, jest rodzaj montażu, jak również dopasowanie do danego pomieszczenia, w którym planujemy umieścić produkt. Warto jednak również skupić się na walorach estetycznych, które staną się subtelną dekoracją. Jak już pewnie wiesz, wybór odpowiednich gniazdek elektrycznych, czy kontaktów nie należy do prostej czynności. Warto dowiedzieć się więcej na temat produktów oraz skorzystać z pomocy fachowców, którzy na co dzień mają do czynienia z instalacjami elektrycznymi. 

Dlaczego jednak warto zainteresować się serią DECO?

Produkty marki Karlik DECO cechują się przede wszystkim prosta i ponadczasową formą. Nadają się idealnie do nowoczesnego wnętrza, jak również jakość wykonania oraz niezawodny system, to kolejne z ich zalet. Cała seria DECO posiada w swojej ofercie ramki wielokrotne oraz uniwersalne. 

Co wyróżnia tą serię? Z całą pewnością bogata gama kolorystyczna! Karlik DECO to kolejna odsłona znanych włączników, która powstała z myślą o potrzebach dzisiejszych nowoczesnych aranżacji. 

Cechy serii KARLIK DECO:

  • Jedna seria, różne kształty ramek

Mechanizm gniazd i łączników można skompletować z różnymi typami oraz kształtami ramek uniwersalnych. Dzięki temu dopasujesz idealnie produkty do Twojego wnętrza.

  • Bogata gama kolorystyczna, dzięki której dobierzesz idealne połączenie z nieskończonej ilości możliwych kombinacji. Jest to świetny i nowoczesny sposób na stworzenie indywidualnych kompozycji, dzięki któremu będziesz mógł/a cieszyć się z otoczenia dopasowanego do własnych potrzeb. 
  • Różne funkcje.

Mechanizmy serii DECO spełniają ponad 80 różnych funkcji w zależności od potrzeb kupującego.  Ta seria polskiego producenta to m.in.: łączniki, gniazdka, gniazdka telefoniczne i wiele innych produktów, które podnoszą jakość życia. 

  • Ogrom zalet technicznych mechanizmów gniazd oraz łączników serii DECO.
  • Uniwersalne ramki.

Każda z ramek, czy to z tworzywa, czy drewniana występuje w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, dzięki czemu umożliwia to montaż mechanizmów w poziomie lub w pionie. Są one kompatybilne z wszystkimi mechanizmami.

  • Moduły podświetlające do łączników.

Dzięki temu prostemu zastosowaniu, można w szybki sposób zlokalizować łącznik w ciemnościach. Taki moduł jest do samodzielnego montażu i można go sobie w każdej chwili zdemontować, jak również zamontować. 

Karlik DECO, tyle możliwości! Sprawdź sam/a!

Seria DECO ma jeszcze więcej zalet, dlatego warto zapoznać się z wszystkim możliwymi możliwościami w hurtowni lub na stronie producenta. Istnieje również możliwość skorzystania z konfiguratora, który pomoże nam dobrać odpowiednie i idealne elementy, które z całą pewnością sprawdzą się w domu.