Dom i Ogród

Jak wybrać blaty do stołów, które będą wyróżniać się niepowtarzalnym designem?

Trendy, gusta i style zarówno w modzie jak i w wyposażeniu wnętrz zmieniają się niezwykle często. O ile jeszcze niedawno dużą popularnością cieszył się prosty, skandynawski wystrój i nieskomplikowane meble z Ikei, o tyle ostatnio widać wśród projektantów i zwykłych klientów chęć wyróżnienia się z tłumu. Przy wyposażaniu wnętrz coraz częściej podejmujemy decyzję o wyborze mebli wykonywanych na indywidualne zamówienie lub też designerskich perełek, które mimo swojej wyższej ceny, przez bardzo długi czas będą cieszyć nasze oko. 

 

Przy wystroju wnętrza, jednym z najważniejszych aspektów, które trzeba rozważyć jest wybór stołu do jadalni, blatów do stołu lub biurka czy stolików kawowych do salonu. Te meble to serce każdego domu, bo to właśnie przy stole gromadzi się zazwyczaj cała rodzina po ciężkim dniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje stoły były inne niż wszystkie, warto rozważyć wykonanie ich na indywidualne zamówienie, wybierając osobno blaty do stołów i intrygujące podstawy. Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy wyborze blatów do stołów i jak sprawić, żeby przy pomocy jednego odważnego mebla., nadać niepowtarzalnego charakteru całemu wnętrzu. Czytaj dalej! 

 

Blaty do stołów – na co zwrócić uwagę przy wyborze? 

Wybór blatów do stołów to tylko z pozoru prosta sprawa. Istnieje cały szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę, już nie wspominając o osobistych gustach i preferencjach. Przy realizacji blatów do stołów na indywidualne zamówienie warto postawić na solidnej jakości materiały, które zaowocują dobrym wykonaniem mebla, który będzie cieszył nasze oczy i zachowa swoją funkcjonalność przez długie lata. 

 

Wśród kluczowych kwestii przy wyborze blatu do stołu, po pierwsze należy rozważyć jaki rozmiar ma mieć gotowy mebel oraz do jakiej podstawy ma pasować nasz blat. Blaty do stołów wykonuje się dopiero po ustaleniu do jakiej podstawy należy go dopasować. Nie na odwrót! Co do kształtów, najbardziej popularne blaty do stołów są prostokątne, okrągłe i kwadratowe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać blat owalny, heksagonalny czy o nieregularnym kształcie. Tutaj ogranicza nas wyłącznie powierzchnia do wykorzystania w naszym domu oraz nasze osobiste wyobrażenia. Zwróćmy także uwagę, na budowę blatów do stołów, które standardowo składają się z najbardziej zewnętrznej warstwy – laminatu oraz wewnętrznego rdzenia i obrzeża oraz kontr laminatu. Kluczowe w finalnym wyglądzie i odbiorze gotowego mebla będzie wybranie odpowiedniego laminatu. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych rozwiązań, o wielu interesujących fakturach i barwach. Wybrane przez klienta blaty do stołów mogą być jednokolorowe, oklejone laminatem drewnopodobnym czy imitującym marmur. Od wyboru do koloru, co kto woli! 

 

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie blaty do stołów na indywidualne zamówienie? Marzy Ci się designerski, oszałamiający i solidnie wykonany mebel? Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą blatów do stołów na https://mebella.pl/kategoria-produktu/stoly-do-kawiarni/blaty-do-stolow/. Producent specjalizuje się w nowoczesnych blatach do stołów, które niczym nie przypominają powtarzalnych wzorów z popularnych sieciówek. W Mebella zrealizujesz każdy, nawet najbardziej wymagający projekt! Przekonaj się jak łatwo możesz skontaktować się ze specjalistą i opowiedzieć mu o swoim pomyśle na niepowtarzalne blaty do stołów pasujące do wnętrza Twojego domu. Zaufaj sprawdzonemu producentowi blatów do stołów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dodatkowo, jeżeli poszukujesz blatów do zadań specjalnych, na przykład do restauracji czy warsztatu, również możesz je zamówić na stronie Mebella. 

Similar Posts