Dom i Ogród

Kuchenne filtry do wody

Kuchenne filtry do wody

Jakość wody ma ogromny wpływ na nasze zdrowie ogólne. Warto więc zadbać o to, by spożywana przez nas woda zawierała ważne mikroelementy i była oczyszczona z zanieczyszczeń. Godnym uwagi rozwiązaniem jest zakup filtra do kuchni. Jakie filtry kuchenne będą strzałem w dziesiątkę? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury!

Filtry kuchenne – top 5

  1. Filtr podzlewozmywakowy Hydro Slim ‒ filtr oczyszcza wodę na bieżąco, nie mamy tutaj do czynienia z magazynowaniem wody w zbiorniku. Dzięki wkładowi z gliną bioceramiczną oraz wkładowi mineralizującemu na bazie pokruszonej skałki dolomitowej woda jest wzbogacana o cenne minerały. 

Hydro Slim ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu bez trudu zamontujemy go w szafce pod zlewem bądź na blacie.

  1. Filtr RO6 Hydro ‒ RO6 Hydro usunie z wody zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i organiczne, sprawi, że woda zostanie wzbogacona w mikroelementy, zyska przyjemny smak i zapach. W zestawie znajdują się także 12-litrowy zbiornik na czystą wodę i chromowana wylewka.
  1. Filtr do wody pitnej pod zlew RO7 Hydro ‒ filtry wstępne i wydajna membrana osmotyczna 75 gpd oczyszczą wodę z zanieczyszczeń, a wkład mineralizujący wzbogaci ją o ważne dla ludzkiego organizmu pierwiastki. Dzięki temu spożywana przez nas woda zadziała regulująco na procesy biochemiczne, zyska właściwości antybakteryjne oraz przyjemny smak.
  2. Filtr podzlewowy RO6 Hydro Slim ‒ to filtr odwróconej osmozy z mineralizacją wody. Filtr działa bardzo wydajnie, oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, bakterii i grzybów, sprawia, że woda jest krystalicznie czysta oraz wzbogaca ją w mikroelementy.
  3. Kuchenny filtr podzlewozmywakowy RO7 Hydro Slim ‒ to kolejny z polecanych filtrów odwróconej osmozy z mineralizacją wody. Dodatkową zaletą urządzenia są niewielkie wymiary. Idealny model do domu lub mieszkania prywatnego.

Technika wody ‒ zmiękczacze i filtry

Wszystkim zainteresowanym kupnem filtra do kuchni polecamy firmę Technika wody. Technika wody oferuje nowoczesne, wydajne filtry i oczyszczacze o różnych parametrach. Urządzenia produkowane są w Polsce, z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów.

Podsumowanie

Wodę powinniśmy spożywać każdego dnia. Pamiętajmy jednak, aby pita przez nas woda wyróżniała się jakością, była oczyszczona z zanieczyszczeń i zawierała ważne dla naszego organizmu mikroelementy. Wśród polecanych modeli filtrów znajdują się między innymi filtr podzlewozmywakowy Hydro Slim, filtr RO6 Hydro ‒ RO6 Hydro, filtr do wody pitnej pod zlew RO7 Hydro, filtr podzlewowy RO6 Hydro Slim, kuchenny filtr podzlewozmywakowy RO7 Hydro Slim.

Similar Posts