Co nas wyróżnia

PIĘKNE PROJEKTY

Styl minimalistyczny, skandynawski, a może rodzinnie-przytulny? Jak zaplanować rozkład mebli w salonie? Czy w łazience będzie pasował sufit podwieszany? Na najtrudniejsze pytania pomoże Wam odpowiedzieć Magda, nasza projektantka wnętrz. Doradzi, podpowie, a jeżeli będzie taka potrzeba – zaprojektuje Wasze wymarzone mieszkanie.

KRÓTKIE TERMINY

Czas to pieniądz. Im szybciej będziecie mogli wprowadzić się do swojego nowego mieszkania czy domu, tym większa oszczędność. Proponujemy krótkie terminy realizacji i dotrzymujemy słowa.

EKOLOGIA

W trakcie prac korzystamy z materiałów bezpiecznych dla zdrowia dzieci i dorosłych. Decydując się na wybór farb czy innych środków wybieramy tylko te certyfikowane (np. produkty Śnieżki ze znakiem jakości KidZone!; atestowane hypoalegiczne farby Decoral).

DBAŁOŚĆ O DETELE

Przykładamy wagę do każdego detalu, poświęcając na wykonanie pracy tyle czasu, ile jest konieczne, żeby projekt został wykonany najlepiej jak jest to możliwe. Ze względu na współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami dbałość o detale nie koliduje z krótkimi terminami 🙂

ROZSĄDNA CENA

Piękne mieszkanie urządzone z gustem wcale nie musi być drogie. Zadzwoń do nas lub napisz – chętnie umówimy się na spotkanie i przedstawimy kosztorys.